Skip to content

Školka Praha 9

Praktické informace

  • školka pro děti od 2 do 7 let
  • unikátní prostory a vybavení v nejvyšším standardu
  • otevírací doba od pondělí do pátku 7:30 až 17:30
  • kvalifikovaný tým pedagogů
  • vlastní vzdělávací program Barevný svět
  • podpora a rozvoj silných stránek dětí
  • angličtina běžnou součástí denních aktivit
  • nabídka hudebních, výtvarných a pohybových činností
  • podpora přirozené zvídavosti a radosti z poznávání
Eda čte jesle a školka EduArt

Prostory

Mateřská škola má domov v nádherné moderní budově postavené v roce 2021.

Nabízí velké vzdušné třídy, důmyslně řešený prostor a nadstandardní vybavení. Reaguje na potřeby dětí předškolního věku a je kombinací funkčnosti a mimořádného designu.  

Prostředí školky je bohaté na podněty, ne však jimi přetížené. Prostor je členěn na několik praktických zón a veškeré herní prvky jsou nezávadné a splňují potřebné normy. Školka je vybavena pomůckami, které rozvíjejí rozumové a pohybové dovednosti dětí včetně hrubé a jemné motoriky, i pomůckami Montessori. 

Ceník

Ceny jsou uvedeny za měsíc bez stravného.

Ceník platný od září 2022

Docházka
Půldenní do 13:00 h
Standard do 15:30 h
Komplet do 17:30 h
5 dní/týden
11 500 Kč
13 500 Kč
14 500 Kč
4 dny/týden
10 500 Kč
12 500 Kč
13 500 Kč
3 dny/týden
9 500 Kč
11 500 Kč
12 500 Kč

Stravné

Celodenní stravné 130 Kč/den
Půldenní stravné 110 Kč/den

Lidé

Veronika Matoušková

Veronika Matoušková

provozní manažerka

Pocházím z velmi aktivní a pečující rodiny, což mě formovalo i profesně. Vystudovala jsem sociální patologii a prevenci a následně sociální pedagogiku na univerzitě v Hradci Králové. Mám pracovní zkušenosti z intervenčních sociálních služeb, kde jsem působila řadu let také na manažerské pozici. Ve svém životě potřebuji dynamiku a kreativitu, což mě přivedlo do prostředí školky EduArt. Řídím se heslem Radost dělat radost a s chutí se pouštím do nových úkolů.

Nikola Holarová

Nikola Holarová

učitelka

Stát se učitelkou byl můj sen již od mala. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Karlových Varech a neustále se snažím v oboru vzdělávat. Je pro mě velmi důležité, aby se děti v mé přítomnosti cítily dobře a nebály se mi cokoli říci. Důvěra je pro mě stěžejní. Také se je snažím vést k tomu, aby sebe i své kamarády vnímaly jako sobě rovné a nikdy neshazovaly ostatní děti jen proto, že jsou v něčem jiné.

Alžběta Houžvičková

Alžběta Houžvičková

učitelka

K práci s dětmi mě přivedla především láska k umění, tanci a zpěvu. Od malička jsem byla aktivní členkou taneční a mažoretkové skupiny, kde jsem později vypomáhala s nejmladšími dětmi. Po studiu střední pedagogické školy jsem začala pracovat na plný úvazek ve školce. Mým velkým koníčkem je malování obrazů, tanec, zpěv a hra na klavír, který každodenně využívám při práci s dětmi.

Kateřina Šejnostová

Kateřina Šejnostová

učitelka

Už při studiu předškolní a mimoškolní pedagogiky jsem pracovala v jeslích a chodívala hlídat děti do rodin. Ve státním školství jsem působila celkem 8 let, mám zkušenosti i ze soukromých bilingvních školek či z práce au-pair. Mým cílem je vytvářet dětem bezpečné prostředí, do kterého se budou s radostí a úsměvem vracet. Ráda podporuji jejich individualitu a pomáhám jim budovat pozitivní vztahy k vrstevníkům, okolnímu světu i přírodě.

Kateřina Mlázovská

Kateřina Mlázovská

učitelka

Už při studiu na Pedagogické fakultě UK jsem zajišťovala dětské programy na zámku Loučeň, pracovala jako instruktorka dětských táborů a doučovala děti jazyky. Jsem ráda, že mě mé cesty dovedly do úžasného EduArtu, kde mohu trávit dny naplněné radostí s těmi nejmenšími. Pokud mě některý den nepotkáte ve školce, narazíte na mě na univerzitě, na vycházce s pejskem, na běžeckém okruhu nebo při psaní mého food blogu.

Jakub Řepka

Jakub Řepka

školní asistent

Mé první pracovní kroky vedly do oblasti IT, ale po několika letech jsem zjistil, že mě srdce táhne k zaměstnání, které mi bude dávat větší smysl i bezprostřední zpětnou vazbu. Děti na mě odjakživa vždy reagovaly pozitivně a uchvacovaly mě svou spontánností i upřímností. Proto jsem se rozhodl doplnit si vzdělání a začít se jim věnovat naplno. Věřím, že jim mám co nabídnout. Ve volném čase čtu komiksy i knihy a věnuji se elektronické hudbě.

Magdaléna Němcová

Magdaléna Němcová

lektorka angličtiny/asistentka

Jsem kvalifikovanou lektorkou anglického jazyka s mezinárodně uznávanými certifikáty CAE a TEFL. Přestože mám bohatou praxi ve výuce dospělých, rozhodla jsem se učit angličtinu v mateřské škole. Vidím totiž, jak je při učení cizího jazyka důležité vytvořit si k němu kladný vztah hned v počátcích života. Právě v raném věku je možné děti nadchnout, spojit studium další řeči s příjemnými vzpomínkami a připravit jim startovní pozici k tomu, aby díky znalosti cizích jazyků mohli žít i pracovat po celém světě.

Markéta Machotková

Markéta Machotková

asistentka pedagoga

Když jsem na střední škole objevila svět neslyšících, beznadějně jsem se zamilovala do péče o lidi se smyslovou ztrátou. Tato vášeň mě přivedla z Brna do Hradce Králové, kde jsem úspěšně ukončila tříleté studium tlumočnictví znakového jazyka (ovládám plynně český znakový jazyk) a pedagogické asistentství. Díky tomu jsem objevila novou kulturu, nový jazyk, ale i děti se zcela specifickými potřebami. Práce ve školství a s dětmi mě velmi baví. Svůj volný čas trávím nejčastěji s rodinou či na procházce s pejskem. Věnuji se také vlastním projektům, například focení a natáčení svateb.

Světlana Voina

Světlana Voina

hospodyně

Jmenuji se Světlana a pocházím z Moldávie. S rodinou jsem se přestěhovala do České republiky v roce 2015. Studovala jsem v Moldávii Vysokou školu pedagogickou a pracovala chvíli jako učitelka na gymnáziu. Jsem matkou 3 dětí. Vždy jsem se snažila jít jim příkladem a těší mě dobrý pocit, že jsem při jejich výchově uspěla. Svůj volný čas věnuji rodině, čtu a také se ráda procházím v přírodě. Mám radost, že mi školka EduArt dává příležitost potkat zajímavé lidi a zkusit si nové věci.