Skip to content

Školka Praha 4

Praktické informace

 • akreditovaná mateřská škola pro děti od 2 do 7 let
 • otevírací doba od pondělí do pátku 7:30 až 17:30
 • v bezprostřední blízkosti lesa
 • kvalifikovaný tým pedagogů a asistentů
 • vlastní školní vzdělávací program
 • výlety do lesa a za poznáním
 • podpora a rozvoj silných stránek dětí
 • angličtina běžnou součástí denních aktivit
 • nabídka hudebních, výtvarných a pohybových činností
 • aktivity mimo běžný program: pohádkové noci, školka v přírodě
 • kroužky: Plavání, Kuchtík, Angličtina s rodilým mluvčím
Eda čte jesle a školka EduArt

Prostory

Školka se nachází v rodinném domě se zahradou v klidné části Prahy 12. Prostředí školky je bohaté na podněty, ne však jimi přetížené.

Vycházíme z myšlenky, že bohatství prostoru nesouvisí s kvantitou, ale s kvalitou. Zohledňujeme bezpečnost a pohodlí dětí. Prostor je důvtipně členěn a nabízí interaktivní, volno-činnostní, pohybovou, jídelní a odpočinkovou zónu. Aby se u nás dětem líbilo ještě více, vnesli jsme do školky i kus přírody v podobě přírodních materiálů a spousty květin.

Prostorná zahrada je vybavena certifikovanými herními prvky, pískovištěm a nabízí dostatek místa na venkovní aktivity v příjemném stínu vzrostlých stromů. Na zrekonstruované terase pěstujeme užitkové rostlinky a bylinky a v případě pěkného počasí zde probíhá část denního programu.


Ohlasy rodičů

 

 

 

 

“Vážíme si respektujícího přístupu k dětem, promyšleného programu aktivit, trávení času venku a komunikace prostřednictvím aplikace, newsletteru i emailu.” 

                                                       maminka Zuzana

 

“S upřímným srdcem mohu říci, že MŠ EduArt je pro nás jako druhá rodina. Všechny paní učitelky i paní ředitelka a hospodyně jsou skvělé, empatické, vždy ochotné poradit a pomoci. Opravdu je znát individuální přístup k našemu synovi a jeho potřebám a toho si nesmírně ceníme. Komunikace ze strany k nám rodičům je na profesionální úrovni s velice milým a osobním přístupem. O synovi dostáváme veškeré potřebné informace každý den. Školku bych určitě doporučila všem rodičům a tímto děkujeme všem za našeho syna i za nás za rodiče. Za Vás čas, nadšení do práce i přístup k dětem. Z celé školky vyzařuje pozitivní a rodinná pohoda a syn je opravdu spokojený a my jako rodiče též. “

                                                        maminka Barbora

 

 

 

 

“Individuální přístup není v EduArtu jen fráze napsaná ve vzdělávacím programu, ale každodenní realita, které si nesmírně vážím! ”                                                             

                                         maminka Michala

Ceník

Ceny jsou uvedeny za měsíc bez stravného.

Ceník platný od září 2024

Docházka
Půldenní do 13:00 h
Standard do 15:30 h
Komplet do 17:30 h
5 dní/týden
11 000 Kč
13 000 Kč
14 000 Kč
4 dny/týden
10 000 Kč
12 000 Kč
13 000 Kč
3 dny/týden
9 000 Kč
11 000 Kč
12 000 Kč

Stravné

Celodenní stravné 125 Kč/den
Půldenní stravné 105 Kč/den

Lidé

Adéla Stejskalová

Adéla

ředitelka

Když jsem v EduArt začínala jako učitelka, každý den mě fascinovala dětská bezprostřednost, opravdovost a radost z maličkostí. A platí to stále. I proto mezi dětmi ráda trávím co nejvíc času, přestože se v roli ředitelky už musím věnovat hlavně administrativě. S naším skvělým týmem učitelek a asistentek se snažíme vytvářet dětem krásné a nezapomenutelné zážitky. Ve volném čase ráda čtu a cestuji a starám se o svých 6 osmáků degu.

Tereza Stehlíková

Tereza

učitelka

Už v mládí jsem chodívala hlídat děti, díky čemuž jsem se s nimi naučila dobře komunikovat. Při studiu na lékařské fakultě jsem se k práci s dětmi vrátila a došlo mi, že si chci v této oblasti doplnit vzdělání a věnovat se jí naplno. Práce s dětmi mi dodává optimismus a radost. Jsem jim ráda oporou při jedné z prvních socializací v jejich životě. Miluji sport a radost z pohybu bych chtěla dětem předávat dál ve formě cvičení, tanečků a her.

Kateřina Tyburcová

Kateřina

asistentka pedagoga

Již v dospívání jsem ráda pomáhala a pečovala o ostatní. Proto jsem se rozhodla získat vzdělání a praxi v oboru zdravotní, výživové a sociální péče se zaměřením na děti v mateřských školách a seniory. Věnovala jsem se aktivitám pro rodiny s dětmi a působila jako cvičitelka a touha po práci s dětmi mě vedla k dalšímu osobnímu rozvoji a profesní kvalifikaci. Děti jsou důležitou součástí mého života a radost v jejich očích je tou nejkrásnější odměnou.

Simona Kuruc

Simona

chůva

Už na základní škole jsem toužila být paní učitelkou. V průběhu své vzdělávací dráhy jsem se zaměřila na jazyky, získala mezinárodní odborný certifikát a začala vyučovat angličtinu Helen Doron. Zároveň jsem vedla kroužek angličtiny v mateřské škole. Práce s dětmi mě velmi baví a těší mne, když jim mohu být dobrou kamarádkou, se kterou poznávají svět. Ve školce EduArt pracuji na pozici chůvy s těmi nejmenšími a věnuji se nadále odbornému vzdělání. Ve svém volném čase nejraději relaxuji a cestuji. Jsem velkou milovníci zvířat. Krom psa a kočky chovám i papouška.

Linda Kim

Linda

školní asistentka

Od mala jsem se věnovala moderní gymnastice, vystudovala taneční konzervatoř a vystupovala v různých divadlech. Jelikož bylo moje studium založeno i na pedagogickém tanečním oboru, začala jsem hned po škole vyučovat balet, taneční gymnastiku i taneční přípravku. Tomu se věnuji dosud. Moc ráda pracuji s dětmi, a proto se snažím své pedagogické zkušenosti dále rozvíjet a předávat jim lásku k pohybu a tanci.

Taylor Lewis

Taylor

rodilá mluvčí

Pocházím z Kalifornie v USA, kde mám velkou rodinu. Na tamní University of California v Santa Barbaře jsem také vystudovala obor psychologie. Do Prahy jsem se přestěhovala v roce 2019. Práci s dětmi jsem si vybrala, protože mi přináší do života spoustu energie a radosti. Naplňuje mě děti učit, vést a současně pozorovat, jak rostou, rozvíjejí se a objevují svět.

foto jana p4

Jana

Školní Asistent

Jsem studentka speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově. Pro tento obor jsem se rozhodla, protože jsem vždycky měla ráda děti a už od malička jsemvěděla, že bych s nimi chtěla v budoucnu pracovat. Dodávají mi energii a radost do života. Vydat setímto směrem mě inspirovala i moje maminka, která pracuje jako dětská psycholožka a dětem pomáhá každý den, což bych jednou chtěla i já. Cestování, vyrábění a procházky do přírody patří mezi mé koníčky, kterým bych se ráda věnovala i společně s dětmi.

WhatsApp Image 2023-11-15 at 14.06.51 (2)

Pavlína

logopedka

O děti pečuji již šestým rokem, nejprve jsem začala hlídáním dětí, postupně vedením kroužků, následně jsem založila a vedla příměstský tábor s prvky logopedie a zážitkové pedagogiky. Velkou zkušeností je pro mě také učitelství v mateřské škole. Nyní studuji na Univerzitě Karlově obor Logopedie ve sdružení se Speciální pedagogikou, plánuji navazovat magisterským studiem a následnou atestací. Práci s dětmi vnímám jako poslání, jako něco, co mne ohromně naplňuje a obohacuje. Děti mi jsou v mnohém inspirací. Snažím se empaticky a na míru vytvořit dítěti logopedický program tak, aby ho co nejvíce bavil a postupně vnímalo pokroky, které je schopno dělat. Dám na svou intuici a oceněním je mi dětský úsměv po provedené aktivitě, či novém úspěchu. V logopedické prevenci dbám na zásadu minimální akce, krátkodobosti a nacítění se na bod pozornosti dítěte tak, aby byla daná cvičení efektivní a zábavná.

Teplá

Michaela

školní psycholožka

Vystudovala jsem psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a pracovala v soukromé školce. Navíc mám zkušenosti z centra pro děti s postižením a autismem. Působila jsem také jako konzultantka na Lince bezpečí pro děti. Profesně jsem se etablovala jako školní psycholog a psychoterapeut pro dospělé a dorost. Zaměřuji se na spolupráci s učiteli, protože jsou to klíčoví lidé, kteří mají na děti velký vliv a jsou pro ně velkou oporou a vzorem.

PH4B9786

Ladislava

hospodyně

Po většinu života jsem pracovala ve školce jako kuchařka a vařit pro děti je opravdu radost. Jsem ráda, že mohu vypomoci i ve škole EduArt. Miluji přírodu a zvířata. Doma se staráme o dva pejsky a dva papoušky. Také mám ráda práci na zahradě, které se věnuji na naší chatě, která se nachází v nádherném prostředí Vysočiny.

Projekty