Skip to content

Školka Praha 4

Praktické informace

  • akreditovaná mateřská škola pro děti od 2 do 7 let
  • otevírací doba od pondělí do pátku 7:30 až 17:30
  • v bezprostřední blízkosti lesa
  • kvalifikovaný tým pedagogů a asistentů
  • vlastní školní vzdělávací program
  • výlety do lesa a za poznáním
  • podpora a rozvoj silných stránek dětí
  • angličtina běžnou součástí denních aktivit
  • nabídka hudebních, výtvarných a pohybových činností
  • aktivity mimo běžný program: pohádkové noci, školka v přírodě
Eda čte jesle a školka EduArt

Prostory

Školka se nachází v rodinném domě se zahradou v klidné části Prahy 12. Prostředí školky je bohaté na podněty, ne však jimi přetížené.

Vycházíme z myšlenky, že bohatství prostoru nesouvisí s kvantitou, ale s kvalitou. Zohledňujeme bezpečnost a pohodlí dětí. Prostor je důvtipně členěn a nabízí interaktivní, volno-činnostní, pohybovou, jídelní a odpočinkovou zónu. Aby se u nás dětem líbilo ještě více, vnesli jsme do školky i kus přírody v podobě přírodních materiálů a spousty květin.

Prostorná zahrada je vybavena certifikovanými herními prvky, pískovištěm a nabízí dostatek místa na venkovní aktivity v příjemném stínu vzrostlých stromů. Na zrekonstruované terase pěstujeme užitkové rostlinky a bylinky a v případě pěkného počasí zde probíhá část denního programu.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za měsíc bez stravného.

Ceník platný od září 2022

Docházka
Půldenní do 13:00 h
Standard do 15:30 h
Komplet do 17:30 h
5 dní/týden
10 500 Kč
12 500 Kč
13 500 Kč
4 dny/týden
9 500 Kč
11 500 Kč
12 500 Kč
3 dny/týden
8 500 Kč
10 500 Kč
11 500 Kč

Stravné

Celodenní stravné 120 Kč/den
Půldenní stravné 100 Kč/den

Lidé

Adéla Stejskalová

Adéla Stejskalová

ředitelka

Když jsem v EduArt začínala jako učitelka, každý den mě fascinovala dětská bezprostřednost, opravdovost a radost z maličkostí. A platí to stále. I proto mezi dětmi ráda trávím co nejvíc času, přestože se v roli ředitelky už musím věnovat hlavně administrativě. S naším skvělým týmem učitelek a asistentek se snažíme vytvářet dětem krásné a nezapomenutelné zážitky. Ve volném čase ráda čtu a cestuji a starám se o svých 6 osmáků degu.

Tereza Stehlíková

Tereza Stehlíková

učitelka

Už v mládí jsem chodívala hlídat děti, díky čemuž jsem se s nimi naučila dobře komunikovat. Při studiu na lékařské fakultě jsem se k práci s dětmi vrátila a došlo mi, že si chci v této oblasti doplnit vzdělání a věnovat se jí naplno. Práce s dětmi mi dodává optimismus a radost. Jsem jim ráda oporou při jedné z prvních socializací v jejich životě. Miluji sport a radost z pohybu bych chtěla dětem předávat dál ve formě cvičení, tanečků a her.

Kateřina Tyburcová

Kateřina Tyburcová

asistentka pedagoga

Již v dospívání jsem ráda pomáhala a pečovala o ostatní. Proto jsem se rozhodla získat vzdělání a praxi v oboru zdravotní, výživové a sociální péče se zaměřením na děti v mateřských školách a seniory. Věnovala jsem se aktivitám pro rodiny s dětmi a působila jako cvičitelka a touha po práci s dětmi mě vedla k dalšímu osobnímu rozvoji a profesní kvalifikaci. Děti jsou důležitou součástí mého života a radost v jejich očích je tou nejkrásnější odměnou.

Linda Kim

Linda Kim

školní asistentka

Od mala jsem se věnovala moderní gymnastice, vystudovala taneční konzervatoř a vystupovala v různých divadlech. Jelikož bylo moje studium založeno i na pedagogickém tanečním oboru, začala jsem hned po škole vyučovat balet, taneční gymnastiku i taneční přípravku. Tomu se věnuji dosud. Moc ráda pracuji s dětmi, a proto se snažím své pedagogické zkušenosti dále rozvíjet a předávat jim lásku k pohybu a tanci.

Taylor Lewis

Taylor Lewis

rodilá mluvčí

Pocházím z Kalifornie v USA, kde mám velkou rodinu. Na tamní University of California v Santa Barbaře jsem také vystudovala obor psychologie. Do Prahy jsem se přestěhovala v roce 2019. Práci s dětmi jsem si vybrala, protože mi přináší do života spoustu energie a radosti. Naplňuje mě děti učit, vést a současně pozorovat, jak rostou, rozvíjejí se a objevují svět.

Ladislava

Ladislava Svobodová

hospodyně

Po většinu života jsem pracovala ve školce jako kuchařka a vařit pro děti je opravdu radost. Jsem ráda, že mohu vypomoci i ve škole EduArt. Miluji přírodu a zvířata. Doma se staráme o dva pejsky a dva papoušky. Také mám ráda práci na zahradě, které se věnuji na naší chatě, která se nachází v nádherném prostředí Vysočiny.

Projekty