Skip to content

Školka Praha 4

Praktické informace

  • akreditovaná mateřská škola pro děti od 2 do 7 let
  • otevírací doba od pondělí do pátku 7:30 až 17:30
  • v bezprostřední blízkosti lesa
  • kvalifikovaný tým pedagogů a asistentů
  • vlastní školní vzdělávací program
  • výlety do lesa a za poznáním
  • podpora a rozvoj silných stránek dětí
  • angličtina běžnou součástí denních aktivit
  • nabídka hudebních, výtvarných a pohybových činností
  • aktivity mimo běžný program: pohádkové noci, školka v přírodě
Eda čte jesle a školka EduArt

Prostory

Školka se nachází v rodinném domě se zahradou v klidné části Prahy 12. Prostředí školky je bohaté na podněty, ne však jimi přetížené.

Vycházíme z myšlenky, že bohatství prostoru nesouvisí s kvantitou, ale s kvalitou. Zohledňujeme bezpečnost a pohodlí dětí. Prostor je důvtipně členěn a nabízí interaktivní, volno-činnostní, pohybovou, jídelní a odpočinkovou zónu. Aby se u nás dětem líbilo ještě více, vnesli jsme do školky i kus přírody v podobě přírodních materiálů a spousty květin.

Prostorná zahrada je vybavena certifikovanými herními prvky, pískovištěm a nabízí dostatek místa na venkovní aktivity v příjemném stínu vzrostlých stromů. Na zrekonstruované terase pěstujeme užitkové rostlinky a bylinky a v případě pěkného počasí zde probíhá část denního programu.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za měsíc bez stravného.

Ceník platný od září 2022

Docházka
Půldenní do 13:00 h
Standard do 15:30 h
Komplet do 17:30 h
5 dní/týden
10 500 Kč
12 500 Kč
13 500 Kč
4 dny/týden
9 500 Kč
11 500 Kč
12 500 Kč
3 dny/týden
8 500 Kč
10 500 Kč
11 500 Kč

Stravné

Celodenní stravné 120 Kč/den
Půldenní stravné 100 Kč/den

Lidé

Adéla Stejskalová

Adéla Stejskalová

ředitelka

Když jsem v EduArt začínala jako učitelka, každý den mě fascinovala dětská bezprostřednost, opravdovost a radost z maličkostí. A platí to stále. I proto mezi dětmi ráda trávím co nejvíc času, přestože se v roli ředitelky už musím věnovat hlavně administrativě. S naším skvělým týmem učitelek a asistentek se snažíme vytvářet dětem krásné a nezapomenutelné zážitky. Ve volném čase ráda čtu a cestuji a starám se o svých 6 osmáků degu.

Tereza Stehlíková

Tereza Stehlíková

učitelka

Už v mládí jsem chodívala hlídat děti, díky čemuž jsem se s nimi naučila dobře komunikovat. Při studiu na lékařské fakultě jsem se k práci s dětmi vrátila a došlo mi, že si chci v této oblasti doplnit vzdělání a věnovat se jí naplno. Práce s dětmi mi dodává optimismus a radost. Jsem jim ráda oporou při jedné z prvních socializací v jejich životě. Miluji sport a radost z pohybu bych chtěla dětem předávat dál ve formě cvičení, tanečků a her.

Tereza Bezpalcová

Tereza Bezpalcová

učitelka

Práce s dětmi se stala před sedmi lety mým splněným snem. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum. Během studia jsem navíc byla chůvou několika dětem. Ve volnočasovém hlídání se ukrýval poklad, jenž mě nasměroval směrem k rozpomínání se na dětský svět a objevování zázraků v maličkostech. Věřím dětem jejich opravdovost a fantazii, kterou s láskou podporuji. Učitelská profese je pro mě důležitým elementem, který naplňuje můj život radostí, jemností a nadšením. Ve volném čase ráda jezdím do přírody na běžky a čtu knihy.

Kateřina Tyburcová

Kateřina Tyburcová

asistentka pedagoga

Již v dospívání jsem ráda pomáhala a pečovala o ostatní. Proto jsem se rozhodla získat vzdělání a praxi v oboru zdravotní, výživové a sociální péče se zaměřením na děti v mateřských školách a seniory. Věnovala jsem se aktivitám pro rodiny s dětmi a působila jako cvičitelka a touha po práci s dětmi mě vedla k dalšímu osobnímu rozvoji a profesní kvalifikaci. Děti jsou důležitou součástí mého života a radost v jejich očích je tou nejkrásnější odměnou.

Linda Kim

Linda Kim

školní asistentka

Od mala jsem se věnovala moderní gymnastice, vystudovala taneční konzervatoř a vystupovala v různých divadlech. Jelikož bylo moje studium založeno i na pedagogickém tanečním oboru, začala jsem hned po škole vyučovat balet, taneční gymnastiku i taneční přípravku. Tomu se věnuji dosud. Moc ráda pracuji s dětmi, a proto se snažím své pedagogické zkušenosti dále rozvíjet a předávat jim lásku k pohybu a tanci.

Taylor Lewis

Taylor Lewis

rodilá mluvčí

Pocházím z Kalifornie v USA, kde mám velkou rodinu. Na tamní University of California v Santa Barbaře jsem také vystudovala obor psychologie. Do Prahy jsem se přestěhovala v roce 2019. Práci s dětmi jsem si vybrala, protože mi přináší do života spoustu energie a radosti. Naplňuje mě děti učit, vést a současně pozorovat, jak rostou, rozvíjejí se a objevují svět.

Veronika Marková logopedka

Veronika Marková

logopedka

Vystudovala jsem střední odbornou školu pedagogickou v Liberci, se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Magisterské studium jsem absolvovala v Ústí nad Labem, v oboru Speciální pedagogika – poradenství. Již od mládí jsem vypomáhala v rodinách s hlídáním dětí. Po dokončení studia pracuji na částečný úvazek v běžné mateřské škole jako učitelka a též jako speciální pedagog v SPC v Praze. Ráda se vzdělávám v oblasti výchovy a vzdělávání dětí. Mám akreditaci v kurzech Elkonin, Metoda Dobrého startu, MAXÍK, HYPO, KUPOZ.

Simona Kuruc

Simona Kuruc

chůva

Už na základní škole jsem toužila být paní učitelkou. V průběhu své vzdělávací dráhy jsem se zaměřila na jazyky, získala mezinárodní odborný certifikát a začala vyučovat angličtinu Helen Doron. Zároveň jsem vedla kroužek angličtiny v mateřské škole. Práce s dětmi mě velmi baví a těší mne, když jim mohu být dobrou kamarádkou, se kterou poznávají svět. Ve školce EduArt pracuji na pozici chůvy s těmi nejmenšími a věnuji se nadále odbornému vzdělání. Ve svém volném čase nejraději relaxuji a cestuji. Jsem velkou milovníci zvířat. Krom psa a kočky chovám i papouška.

PH4B9786

Ladislava Svobodová

hospodyně

Po většinu života jsem pracovala ve školce jako kuchařka a vařit pro děti je opravdu radost. Jsem ráda, že mohu vypomoci i ve škole EduArt. Miluji přírodu a zvířata. Doma se staráme o dva pejsky a dva papoušky. Také mám ráda práci na zahradě, které se věnuji na naší chatě, která se nachází v nádherném prostředí Vysočiny.

Projekty