Skip to content

Jesličky Praha 2

Praktické informace

  • jesle pro děti od 1 do 3 let
  • otevírací doba od pondělí do pátku 8:00 až 17:30
  • kvalifikovaný tým pedagogů
  • vlastní Plán výchovy a péče
  • podpora a rozvoj silných stránek dětí
  • angličtina běžnou součástí denních aktivit
  • rozšířená nabídka hudebních, výtvarných a pohybových činností
  • podpora přirozeného nadšení, zvídavosti a radosti z poznávání
Eda čte jesle a školka EduArt

Prostory

Jesličky sídlí v kompletně nových, zrekonstruovaných prostorách otevřených v listopadu 2021. Důsledně jsme přemýšleli o organizaci prostoru tak, aby byl vytříbený, funkční, praktický a flexibilní.

Prostředí jesliček je bohaté na podněty, ne však jimi přetížené. Vycházíme z myšlenky, že bohatství prostoru nesouvisí s kvantitou, ale s kvalitou. Zohledňujeme bezpečnost a pohodlí dětí. Dominantním materiálem je dřevo.

Herní prvky splňují veškeré normy a jsou nezávadné. Volíme zejména takové pomůcky, které rozvíjejí rozumové a pohybové dovednosti dětí – ať už hrubou, tak jemnou motoriku. Vybíráme hračky ze dřeva a z certifikovaných plastů. Využíváme pomůcky Montessori, které vzbuzují dětskou zvídavost a mají vzdělávací charakter.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za měsíc bez stravného.

Ceník platný od září 2022

Docházka
Půldenní do 13:00 h
Standard do 15:30 h
Komplet do 18:00 h
5 dní/týden
14 500 Kč
16 500 Kč
18 500 Kč
4 dny/týden
13 000 Kč
15 500 Kč
17 000 Kč
3 dny/týden
11 500 Kč
13 500 Kč
15 500 Kč

Stravné

Celodenní stravné 130 Kč/den
Půldenní stravné 110 Kč/den

Lidé

PH4B9829

Kateřina Melhemová

vedoucí chůva

Již během dospívání jsem se starala o mladší sestru i děti v nejbližším okolí. A zjistila jsem, že mě taková práce opravdu naplňuje. V rámci studia jsem měla možnost seznámit se s chodem mnoha škol a školek včetně institucí pro děti se speciálními potřebami. Dále jsem několik let pracovala jako chůva v rodinách. Práce s dětmi mě činí šťastnou, a proto se jí věnuji naplno. Chci děti motivovat a oplácet jim lásku a radost, kterou rozdávají. Mojí vášní je hudba a též příroda a zvířata.

Ivana Vondráčková

Ivana Vondráčková

chůva

Celý dosavadní život jsem snila o práci s dětmi, ve které jsem se našla a přináší mi spoustu radosti. Věřím, že správnou podpůrnou činností, pochopením a tolerancí mohou z dětí vyrůst šťastnější dospělí. Jsem absolventkou kurzu asistent pedagoga a mám zkušenosti s pedagogickou činností v základní škole i ve školce, Ve volném čase se věnuji výtvarné tvorbě a toto nadšení se snažím předávat dětem formou výtvarných dílen, které pořádám ve svém atelieru. Ráda zpívám a hraji na klavír.

PH4B9772

Barbora Sedláková

chůva

Původně jsem se chtěla stát zdravotní sestřičkou a jsem v tomto oboru také vzdělána. Vřelý vztah k dětem mě ale nakonec přivedl k práci učitelky v jeslích. Moc se těším z toho, že zde poznávám nové děti, s nimiž pracuji na jejich všestranném rozvoji. V jesličkách si vždy společně užijeme spoustu legrace. Volný čas trávím především s rodinou a blízkými, cvičením jógy a cestováním.

Taylor Lewis1

Taylor Lewis

rodilá mluvčí

Pocházím z Kalifornie v USA, kde mám velkou rodinu. Na tamní University of California v Santa Barbaře jsem také vystudovala obor psychologie. Do Prahy jsem se přestěhovala v roce 2019. Práci s dětmi jsem si vybrala, protože mi přináší do života spoustu energie a radosti. Naplňuje mě děti učit, vést a současně pozorovat, jak rostou, rozvíjejí se a objevují svět.

Martna Kubalová1

Martina Kubalová

hospodyně

Vystudovala jsem sociální pečovatelství a na vyšší odborné škole i firemní management pro hotely a cestovní ruch. Následně jsem šest let pracovala u letecké společnosti. Po narození nejstarší dcery jsem se do cestovního ruchu krátce vrátila, ale uvědomila jsem si, že hledám něco jiného. A to jsem našla v MŠ a jeslích EduArt, kam se každé ráno ráda vracím. Když mám volnou chvilku, peču nebo háčkuji malé hračky či čepičky pro nedonošená miminka.

Rehakova Mili

Miluše Řeháková

učitelka

První praxi ve školce jsem absolvovala už při studiích sociální práce na vyšší odborné škole. Rovněž jsem pracovala jako chůva v rodinách a dětských koutcích. Ráda se průběžně vzdělávám, a tak jsem si rozšířila vzdělání o obor předškolní a mimoškolní pedagogiky. Péče o děti mě provází celým životem, baví mě a těší, ať už se věnuji svým dvěma dítkám, nebo úžasnému kolektivu v našich jesličkách.

Klára Poláková

Klára Poláková

pomocná asistentka

Pocházím z Bratislavy. Studuji sociální a charitativní práci a zároveň jsem si rozšířila pedagogické vzdělání. V minulosti jsem organizovala vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti z romských komunit a působila jsem jako vedoucí na dětských letních táborech. Ve svém volném čase se angažuji ve studentském společenství, kde pořádám přednáškové večery, ráda chodím do přírody, trávím čas s rodinou a přáteli.

Antonina-Sestakova

Antonina Šestaková

učitelka

Od malička jsem snila o tom, že se stanu učitelkou. Vystudovala jsem Vysokou školu pedagogickou v oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Studium mě natolik uchvátilo, že jsem se začala hlouběji zajímat i o dětskou psychologii. Následně jsem pracovala jako učitelka na základní škole. Výchova a práce s dětmi mě naplňuje a provází po celý život. Ve volném čase ráda hraji na klavír, tvořím a čtu.